در ایران امروز ، " دین " شده اسباب فریب و دزدی و ریا
________
مشکلات ساختاری در< رژیم آخوندی > ایران محصول بی‌تدبیری، بی‌برنامگی، ناکارآمدی و فساد گسترده کسانی است که زاینده این < رژیم > و زائیده آن هستند.


۲۱ تیر ۱۳۹۷

ترامپ: 
ایرانی‌ها « رژیم آخوندی » روزی به من خواهند گفت بیایید توافق کنیم.
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، از احتمال توافق هسته‌ای با « رژیم آخوندی » ایران و امید به خلع سلاح اتمی جهان صحبت کرده است.
 او همچنین از توافق اعضای ناتو با افزایش بودجه نظامی خود خبر داده است.
رئیس جمهوری آمریکا امروز پنجشنبه، ۲۱ تیر (۱۲ ژوئیه) در سخنان خود پس از شرکت در نشست رهبران کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو، در بروکسل، با اشاره به اختلاف آمریکا و « رژیم » ایران گفت: 
"می‌دانم آنها با مشکلات فراوانی مواجه هستند و اقتصادشان در شرف سقوط است اما من این را به شما می‌گویم که روزی به من تلفن خواهند زد و خواهند گفت که بیایید توافقی بکنیم."
آقای ترامپ در پاسخ به سوال جمال‌الدین موسوی، خبرنگار اعزامی بی‌بی‌سی فارسی گفت پس از انتخاب او به ریاست جمهوری آمریکا، "ایرانی‌ها الان نسبت به قبل با احترام بیشتری با ما برخورد می‌کنند."
رییس جمهوری آمریکا افزود که "آنان در حال حاضر درد زیادی را متحمل می‌شوند."
دونالد ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی توافق هسته‌ای با « رژیم » ایران - برجام - را "بدترین توافق آمریکا" توصیف کرد و گفت که خواستار مذاکرات مجدد و به گفته او، توافق بهتری خواهد شد.
مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، هم در سخنانی بار دیگر از متحدان آن کشور خواست حداکثر فشار را بر«رژیم »  ایران وارد کنند و خواستار قطع تمامی منابع درآمد ایران شد.
کوتاه شده از : B B C