در ایران امروز ، " دین " شده اسباب فریب و دزدی و ریا
________
مشکلات ساختاری در< رژیم آخوندی > ایران محصول بی‌تدبیری، بی‌برنامگی، ناکارآمدی و فساد گسترده کسانی است که زاینده این < رژیم > و زائیده آن هستند.


۱۸ خرداد ۱۳۹۷

پرزیدنت ترامپ:
 رفتار < رژیم آخوندی > ایران تغییر کرده است؛ امیدوارم با ما همکاری کنند.
دونالد  ترامپ  رئیس   جمهوری   ایالات   متحده  روز  پنجشنبه،  در  نشست  خبری   مشترک  با  نخست  وزیر ژاپن  در  کاخ  سفید  گفت، < رژیم >ایران آن کشور چند ماه پیش نیست و رفتارش تغییر کرده است!.
پرزیدنت ترامپ، با اشاره به تحولات اخیر در ارتباط با بحران کره شمالی و دیدار تاریخی ۱۲ ژوئن خود با رهبر آن کشور، گفت امیدوارم رهبران < رژیم > ایران نیز به سراغ ما بیایند و همکاری کنند.
رئیس جمهوری ایالات متحده در ادامه بار دیگر تاکید کرد که دولت او با توافق مشکلی ندارد، اما آن توافق بد را نمی‌پذیرد. اشاره او به توافق جامع هسته‌ای سال ۲۰۱۵ قدرت‌های جهان با ایران<آخوندی> است.
پرزیدنت ترامپ ۱۸ اردیبهشت ماه با بیان این که ایران با ادامه برنامه موشکی بالیستیک و اقدامات بدخواهانه در خاور میانه روح برجام را نقض می‌کند، اعلام کرد واشنگتن از آن خارج می‌شود.
از این رو، تحریم‌هایی که پیش از حصول توافق علیه ایران اعمال شده بود، پس از خروج آمریکا از برجام بار دیگر طی ۹۰ یا ۱۸۰ روز باز خواهند گشت.
V O A
                                 _________________________________________________