در ایران امروز ، " دین " شده اسباب فریب و دزدی و ریا
________
مشکلات ساختاری در< رژیم آخوندی > ایران محصول بی‌تدبیری، بی‌برنامگی، ناکارآمدی و فساد گسترده کسانی است که زاینده این < رژیم > و زائیده آن هستند.


۱۹ تیر ۱۳۹۷

مشت نمونه ی خروار

« نماینده مجلس آخوندی »:
 تعدادی از نمایندگان مجلس « رژیم آخوندی » را به گرفتن رشوه متهم کرد.
محمود صادقی نماینده مجلس « رژیم آخوندی » درایران می گوید شماری از نمایندگان مجلس دهم در جریان بررسی طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران رشوه گرفته اند.
خبرگزاری ایسنا گزارش داده که آقای صادقی امروز نوزدهم تیر (دهم ژوئیه) گفته است "یکی از نمایندگان به ارزش یک میلیارد هولوگرام تغییر کاربری و تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس کارت پول پنج میلیون تومانی دریافت کردند".
هولوگرام به معنی واگذاری حق تراکم است که شهرداری تهران در قبال بدهی خود به طلبکاران واگذار می کند.
وب سایت خبری تابناک هم اظهاراتی از آقای صادقی را منتشر کرده که خطاب به احمد جنتی دبیر شورای نگهبان گفته "فساد مالی در نهاد تحت مدیریت خودشان هم رخنه کرده است".
بر اساس این گزارش آقای صادقی گفته "اگر به افراد تامین داده شود بسیاری حاضرند شهادت بدهند در جریان بررسی صلاحیت‌ نامزدهای مجلس از طرف برخی مرتبطین با هیات نظارت بر انتخابات چه درخواست‌هایی از آنان شده است".
محمود صادقی موضوع دریافت رشـــــــــــــوه توسط برخی از نمایندگان مجلس را در نشستی با عنوان  "فساد،  معضل فراجناحی « رژیم » اسلامی" مطرح کرده است.
چنین اظهارات صریحی درباره فساد و واردن کردن اتهام دریافت رشوه از سوی دستگاه های نظام! « رژیم آخوندی » -  اسلامی ایران کم سابقه است.
کوتاه شده از:B B C
                                       « فریب بزرگی که آغاز شد *** دَرَ غارت مملکت باز شد »
                     
رئیس شورای شهر تهران از «اپیدمی فساد» و «تشکیل ۲۶ هزار پرونده تخلف» خبر داد
محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای« آخوندی »  شهر تهران، «از تشکیل ۲۶ هزار پرونده تخلف در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری در دو سال گذشته» خبر داد.
محسن هاشمی که روز دوشنبه ۱۸ تیرماه با خبرگزاری ایسنا گفت‌وگو می‌کرد، «تخلف در ساخت‌وساز و تغییر کاربری» را از جمله موارد فساد در شهرداری تهران عنوان کرد.
به گفته رئیس شورای شهر تهران، در قالب پرونده‌های تشکیل شده در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری تهران طی سال‌های ۹۵ و ۹۶، این تخلف‌ها حدود پنج میلیون متر مربع را شامل می‌شد.
محسن هاشمی در ادامه توضیح داد: «این فساد به یک اپیدمی در کل شهرهای ایران« آخوندی »  تبدیل شده، چرا که به دلیل کمبود نقدینگی، شهرداری‌ها می‌توانند از طریق کمیسیون ماده ۱۰۰ تخلف در ساخت‌وساز را به پول تبدیل کنند و به همین دلیل با جدیت به موضوع رفع تخلفات ساخت‌وساز وارد نمی‌شوند.»
کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری، شخصیت حقوقی مجزا از شهرداری دارد و یکی از مراجع اختصاصی خارج از دادگستری است.
نمایندگانی از وزارت کشور، مجلس شورای«آخوندی » -  اسلامی و شهرداری در این کمیسیون عضویت دارند و رسیدگی به عملیات‌های ساختمانی بدون پروانه یا خلاف پروانه مطابق ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها، از جمله وظایف این کمیسیون است.
رئیس شورای شهر تهران تأکید کرده‌است: «اگر به ۲۰ درصد از تخلفات درشت که ۸۰ درصد ارزش مالی تخلفات را شامل می‌شود، رسیدگی شود، هم منابع مالی قابل توجهی برای شهر تأمین می‌شود و هم شاهد کاهش تخلفات در این حوزه خواهیم بود.»
radiofarda