در ایران امروز ، " دین " شده اسباب فریب و دزدی و ریا
________
مشکلات ساختاری در< رژیم آخوندی > ایران محصول بی‌تدبیری، بی‌برنامگی، ناکارآمدی و فساد گسترده کسانی است که زاینده این < رژیم > و زائیده آن هستند.


۳۰ فروردین ۱۳۹۷

کسی که سال‌ها رئیس دولت! و در راس رژیم آخوندی بوده، حالا مطالبه‌گر شده و اخطار میدهد.!.

احمدی‌نژاد: رهبری باید پاسخگو و مسئول باشد.
رئيس جمهور! پیشین « رژیم آخوندی » ایران در سخنان خود در یک مسجد در تهران که پنجشنبه شب ۳۰ فروردین انجام شده گفته است « رژیم » اسلامی نیازمند اصلاح فوری و اساسی است.
 احمدی نژاد در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد شدید از مسئولین به دلیل پاسخگو نبودن به مردم می‌گوید: «تقریبا راه‌های ارتباطی مردم با مسئولان! بسته شده است. چرا که مسئولین پاسخی به مردم ندارند و به همین دلیل هم از مردم فرار می‌کنند»
رئیس دولت دهم «رژیم آخوندی» در بخش دیگری از سخنرانی خود  می‌گوید: «حکایت ما هم شبیه کسی شده که به اهالی روستا هشدار داد سیل خواهد آمد. اما گفتند آرامش بر هم می‌زنید؟ بگیرید و پدرش را در آورید.
 آیا اگر دهان ما را ببندید، سیل نمی‌آید؟ نظام به اصلاحات اساسی نیازمند است. به این معنای اساسی است. به این معنا که مقام و جایگاه رهبری هم باید مسئول و پاسخگو باشند. هرجا که اقدامی انجام می‌دهند، به اندازه همان اقدام باید مسئول باشند. این حرف اسلام است. این حرف حق است. نمی‌توانیم بگوییم ایشان چون از آسمان تعیین شده‌اند بنابراین هیچ مسئولیتی ندارند و راه یک‌طرفه است.»
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام !!   همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به مراجعات مردمی اشاره کرد و افزود: «من از مشکلات مردم باخبرم، چراکه آنها زیاد پیش ما می‌آیند. به آنها می‌گویم همه آنها که الان دارند ظلم می‌کنند، زمانی که قرار است بروند، انگار یک آینه‌ای باشند که گرد گرفته و با یک فوت ترتیب آن را می‌دهید.»..
.euronews