در ایران امروز ، " دین " شده اسباب فریب و دزدی و ریا
________
مشکلات ساختاری در< رژیم آخوندی > ایران محصول بی‌تدبیری، بی‌برنامگی، ناکارآمدی و فساد گسترده کسانی است که زاینده این < رژیم > و زائیده آن هستند.


۲۳ اسفند ۱۳۹۶

« مدیریت و مملکت داری آخوند- در آستانه چهل سال بگیر و بخور و ببند و اما و اگر ...!!»

«۸۰ درصد جامعه زیر خط فقر زندگی می‌کنند»
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس< رژیم آخوندی >  گفت ۸۰ درصد مردم زیر خط فقر زندگی می‌کنند.
 دستیار«آخوند» حسن روحانی نیز هشدار داده است که "همه در یک کشتی نشسته‌ایم و اگر این کشتی غرق شود، همه ضرر می‌کنند."
به گزارش مرکز آمار ایران«آخوندی»، اقتصاد کشور در ۹ ماه نخست سال ۱۳۹۶ با احتساب نفت ۴/۴ درصد و بدون در نظر گرفتن نفت ۷/ ۴ درصد نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته رشد کرده است؟!.
برمبنای این گزارش در ۹ ماه نخست سال جاری خورشیدی رشته فعالیت‌های گروه کشاورزی یک درصد، گروه صنعت ۱/ ۳ درصد و گروه خدمات ۷ درصد نسبت به دوره زمانی مشابه سال قبل رشد داشته است.
افزایش روز‌افزون فقر
گزارش مرکز آمار  در باره رشد اقتصادی ۴/۴ درصد ایران«ملائی» در ۹ ماه نخست سال جاری ۱۳۹۶ در حالی است که گزارش‌های نگران کننده‌ای در باره شهروندانی که زیر خط فقر زندگی می‌کنند، همواره افزایش می‌یابد.
شهاب نادری، نماینده مردم اورامانات در مجلس«رژیم»، روز یکشنبه (۲۰ اسفند) در نشست علنی در موافقت با استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت نتیجه عملکرد ۶ ساله وزارت تعاون، کار و رفاع اجتماعی این است که "۸۰ درصد از جامعه ایران زیر خط فقر هستند."
نادری تخلفات گسترده در مجموعه وزارت تعاون و رفاه اجتماعی، "سوء مدیریت به واسطه انتصابات افراد ناشایست و ناکارآمد و غیرتخصصی" و همچنین "عدم کارآمدی و پایین بودن نرخ بازده سرمایه‌گذاری" را نتیجه عملکرد شش‌ساله این وزرات خانه دانست.
بیشتر بخوانید: «مسئول وجود دو میلیون گرسنه در ایران کل حاکمیت است»
نادری که عضو کمیسیون اقتصادی مجلس است، در ادامه گفت معاون وزارت رفاه ! با اعلام مصنوعی خط فقر به ۷۰۰ هزار تومان، کوشیده است وجهه وزیر این وزارت خانه را بالا ببرد، "این در حالی است که از نظر کارشناسان، خط فقر دو و نیم میلیون تومان است."
نماینده مردم اورامانات در پایان با اشاره به تظاهرات اعتراضی مردم در دی ماه سال جاری هشدار داد که "امروز وجود جوان بیکار مشکل امنیتی به بار می‌آورد و جوان بیکار در تهران آسیب اجتماعی به دنبال دارد."
خطر وقوع ناآرامی‌های شدیدتر
مسعود نیلی، دستیار اقتصادی حسن روحانی، رئیس « دولت »«رژیم آخوندی» ایران، درگفت‌و‌گو با روزنامه ایران به لزوم نجات اقتصاد کشور از راه "نوسازی اعتماد عمومی" اشاره کرد و نسبت به خطر وقوع ناآرامی‌هایی شدیدتر از اعتراضات دی‌ماه هشدار داد.
کوتاه شده از: D W